Oklejanie samochodu

Oklejanie samochodu

Oklejanie samochodu

Zajmujemy się oklejaniem samochodów według indywidualnego projektu przygotowanego dla Klienta. Mobilna reklama jest obecnie jednym z najlepszych oraz najtańszych nośników reklamowych dostępnych na rynku. Firmowe auto staje się wizytówką firmy i wpływa pozytywnie na rozpoznawalność firmy pośród konkurencji.

Oklejanie samochodu rozpoczynamy od pobrania pomiarów auta oraz od projektu graficznego, który przygotowuje nasz grafik. Po akceptacji propozycji, przystępujemy do druku grafiki. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług, dlatego wszelkie wydruki przygotowujemy na folii kanalikowej, wylewanej przeznaczonej do oklejania aut. Dzięki zastosowaniu wyżej wymienionej folii mamy pewność, że nasza reklama będzie odporna na wszelkie warunki atmosferyczne oraz przez długi okres czasu zachowa swoje walory kolorystyczne.

Sam proces wyklejenia zaczynamy od wyczyszczenia oraz odtłuszczenia powierzchni samochodu. Następnie naklejamy żyłkę marki 3M, dzięki której do ucięcia grafiki nie używamy nożyka, a wszystkie wnęki są równo oklejone. Minimalizuje to możliwość powstania wszelkiego rodzaju rys na lakierze. Ostatnim etapem jest naklejenie folii.

W naszej ofercie znajdą Państwo również możliwość oklejenia aut z dojazdem do Klienta!