Kim jesteśmy

O nas

„Realizujemy Twoje biznesowe marzenia” to misja według której konsekwentnie działamy od 2007 roku jako Agencja Reklamowa.

Zajmujemy się profesjonalną produkcją nośników reklamy. Oferujemy kompleksowe opracowanie i wykonanie wszelkich form reklamowych potrzebnych dla właściwego promowania działalności naszych klientów. Otwartość i zrozumienie celów biznesowych Klienta, to podstawowe wartości, jakimi kierujemy się we współpracy z naszymi partnerami.

Każde zlecenie jest dla nas szczególnie ważne. Projektujemy, produkujemy i montujemy zgodnie z indywidualnymi wytycznymi klienta. Przy projektach pracuje zespół specjalistów, którzy czuwają nad każdym detalem.

Rekomendacje

Z przyjemnością polecamy firmę Kompania Reklamowa Sp. z o.o. która, przeprowadziła dla naszej firmy szereg projektów. Prace jakie zleciliśmy były zawsze wykonane na bardzo wysokim poziomie jakościowym i z pełną starannością. Warty podkreślenia jest również wysoki poziom kreacji, terminowość, a także elastyczność w podejściu do klienta, na każdym etapie współpracy. Istotnym elementem współpracy z Kompanią Reklamową jest także stały rozwój jej zaplecza technicznego, dzięki czemu zapewnia ona usługi o wysokim standardzie. Kompetencje, rzetelność i przyjemna atmosfera kontaktów sprawia, że z przyjemnością polecamy Kompanie Reklamową jako profesjonalną i godną zaufania.

Dyrektor ds. marketingu Lagardere

Firma ULMA Construccion Polska S.A. współpracuje z Kompanią Reklamową już kilkanaście lat na wielu płaszczyznach. Współpraca ta od samego początku przebiega bezproblemowo, a pracownicy Kompanii Reklamowej zawsze służą pomocą i profesjonalnym wsparciem. Bardzo cenimy sobie profesjonalizm, terminowość, wsparcie i pomoc, indywidualne podejście do każdego zlecenia, elastyczność i co najważniejsze fakt, że Kompanii Reklamowej możemy powierzyć każde zadanie z zakresu reklamy ze świadomością, że będzie ono wykonane z największą starannością.

Kierownik działu komunikacji i analiz rynkowych Ulma Construccion

Od początku współpracy doceniamy bardzo profesjonalne podejście do naszej spółki, doradztwo, pomoc w realizacjach. Cenimy jakość dostarczanych materiałów, rzetelność w zakresie wykonywanych zleceń, terminowość i uczciwość wobec naszej spółki. Z pełnym przekonaniem możemy zarekomendować firmę Kompania Reklamowa jako godnego polecenia i zaufania partnera do współpracy.

Zastępca dyrektora ds. Marketingu i Reklamy Renault RRG group

Firma Kompania Reklamowa to solidny, terminowy i rzetelny wykonawca, który zawsze elastycznie i profesjonalnie podchodzi do powierzanych zleceń. Polecam tę firmę w 100% jako dobrego partnera biznesowego

Dyrektor sieci sklepów Inmedio